فیلتر کربن اکتیو

زمان تحویل: تا 1 ماه/ گارانتی: 1 سال/ ظرفیت محصول: از 10 تا 100 مترمکعب در ساعت/ کاربرد محصول: تصفیه پساب، جذب بو، رنگ و کدورت، حذف کلر آزاد پساب، تصفیه آب آشامیدنی، آب های صنعتی و آب آکواریوم ها
شناسه کالا در انبار: KN43
تماس برای قیمت

زمان تحویل: تا 1 ماه
گارانتی: 1 سال
ظرفیت محصول: از 10 تا 100 مترمکعب در ساعت
کاربرد محصول: تصفیه پساب، جذب بو، رنگ و کدورت، حذف کلر آزاد پساب، تصفیه آب آشامیدنی، آب های صنعتی و آب آکواریوم ها و...

شرح کالا:

کربن فعال مواد آلی موجود در پساب را جذب و سپس تجزیه می کند. در صافی کربنی، آب از بستر کربن اکتیو گرانولی عبور کرده و رنگ و بوی آن توسط ذغال کربن جذب شده و در نتیجه پساب خروجی بدون هر گونه بو و رنگی خواهد بود.

فیلتر کربن فعال یک فیلتر خطی می باشد که در مرحله پنجم فیلتراسیون آب مورد استفاده قرار می گیرد . جنس این نوع فیلتر از زغال پوسته نارگیل است . مواد سازنده این فیلتر با مواد اسیدی دارای خلوص بالا شسته شده و جهت تصفیه نهایی آب استفاده می شود . کار این فیلتر حذف رنگ و مزه ایجاد شده در مخزن ذخیره می باشد ، همچنین مقادیر باقی مانده ذرات حاصل از اسمز معکوس را نیز از آب حذف کرده و طعم آب را تثبیت می کند .

فیلتر Post کربن فعال 5 میکرون ، از کربن فعال شده با کیفیت بالا برای کاهش طعم و بوی آب استفاده می کند. این نوع فیلتر با سیستم اسمز معکوس کار می کند ، همچنین از کربن فعال با کیفیت بالا تشکیل شده است که باعث تقویت طعم و مزه آب می شود.

گارانتی: 1 سال

محل تولید: محل کارخانه و نصب در محل

جنس: Stainless Steel or carbon steel

ابعاد: بسته به ظرفیت درخواستی

خدمات پس از فروش: 10 سال

ظرفیت: 10 تا 100 مترمکعب در ساعت

وزن: بسته به ظرفیت درخواستی

رنگ:بسته به درخواست

اطلاعات بیشتردر وب سایت تولید کننده